Strona internetowa kongresy.pl dla Nobell Congressing Strona internetowa dla Tryton Fajerwerki Strona internetowa dla foto Com Strona internetowa Moja firma Moja Przyszłość Strona internetowa Aquatrack

Hydro-serwis strona www

Rozpoczęliśmy pracę nad stroną firmową firmy Hydro-Serwis z Wilczyna. Firma specjalizuje się w branży: naprawa maszyn budowlanych i rolniczych a dokładniej w regeneracji i naprawie podzespołów układu hydraulicznego tzw: hydraulika siłowa. Pierwszym etapem naszej pracy jest stworzenie serwisu, którego odbiorcami będą : rolnicy indywidualni  jak i zakłady oczyszczania miast, firmy transportu ciężarowego.

Firma dotychczas pomimo 20 letniej obecności w branży nie prowadziła, żadnych działań promocyjnych w Internecie. Z tego powodu drugim etapem naszej współpracy będzie promocja w wyszukiwarkach internetowych oraz katalogach branżowych, co ma na celu zwiększenie zasięgu firmy, wyjście poza rynek lokalny i pozyskanie nowych klientów. Wyzwaniem jest specyfika branży i grupa docelowa klientów.  Prace nad serwisem zostały już rozpoczęte a w międzyczasie prowadzone są badania popularości słów kluczowych oraz konkurencji w wyszukiwarkach internetowych.