Strona internetowa kongresy.pl dla Nobell Congressing Strona internetowa dla Tryton Fajerwerki Strona internetowa dla foto Com Strona internetowa Moja firma Moja Przyszłość Strona internetowa Aquatrack

Pozycjonowanie stron www

Obecnie coraz więcej firm decyduje się na promocję własnej strony www przez  pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych Wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania np: www.google.pl, bing.com zapewniają bezpośrednie dotarcie zainteresowanych potencjalnych Klientów do Państwa oferty.

Pozycjonowanie to proces składający się z szeregu działań zmierzających do wypromowania strony internetowej - wprowadzeniu jej na jak najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwarek internetowych, według wybranych słów kluczowych, czyli pojedynczych wyrazów lub fraz składających się z kilku wyrazów np: Pozycjonowanie Konin określających przedmiot działalności firmy lub jej produkty i usługi.

Proces pozycjonowania składa się z kilku etapów:

Etap pierwszy to analiza słów kluczowych.

Etap drugi skutecznego Pozycjonowania jest to odpowiednie przygotowanie kodu i treści strony internetowej pod kątem wybranych słów kluczowych i wymagań wyszukiwarek. W trakcie tego etapu (optymalizacji) usunięte zostają błędy i problemy związane z odnalezieniem strony w wyszukiwarkach internetowych.

Kolejne etapy procesu pozycjonowania wiążą się ze stopniowym wprowadzaniem strony internetowej Klienta do pierwszej dziesiątki wyników wyszukiwania. Wspólnie z klientem ustalamy strategię działań SEO, budżet i sposób rozliczania za realizowane zadania. 

Pozycjonowanie zapewni Państwu zwiększenie odpowiedzialności strony internetowej, a przez to pozyskanie nowych Klientów bezpośrednio zainteresowanych Państwa produktami.

Pozycjonowanie jest o wiele skuteczniejszą metodą promocji strony internetowej (firmy) niż zgłoszenie jej do katalogów branżowych lub ogólnych katalogów firm takich jak: Panorama Firm lub Polskie Książki Telefoniczne, ponieważ obecnie większość Internautów poszukuje informacji biznesowej w wyszukiwarkach internetowych, a nie w archaicznych periodykach typu książka telefoniczna, Panorama Firm, prasa.

Klient, który korzysta z usługi pozycjonowanie otrzymuje raz w miesiącu raport składający się z monitoringu pozycji oraz zakresu prac. Prosimy zapoznać się z pytaniami dotyczącymi pozycjonowania stron przez firmę Rabanet.

Ceny ustalane są indywidualnie. Umowa zawierana jest na określony - ustalony wspólnie z klientem okres czasu z możliwością wypowiedzenia z miesięcznym wyprzedzeniem. 

Co zyskujesz?

Bezpłatną analizę słów kluczowych

Bezpłatną wycenę słów kluczowych

Comiesięczny bezpłatny raport z usług SEO

Opłaty pobieramy w zależności od rodzaju świadczonych usług SEO

Koniecznie zapoznaj się z Regulaminem usług - Pytaniami Klientów lub sam Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.