CMS – Systemy Zarządzania Treścią

ystemy zarządzania treścią (CMS) są idealnym rozwiązaniem dla firm i instytucji, które samodzielnie chcą administrować swoją stroną internetową. Mechanizm administracji pozwala na swobodną edycję tekstu, zdjęć bez konieczności znajomości języka programowania. Newsy, oferta firma możne być aktualizowana z każdego miejsca, gdzie znajduje się komputer podłączony do internetu. Kolejną ważną zaletą CMS jest nieograniczona praktycznie możliwość rozbudowy ich funkcjonalności. Administratorzy mogą sprawować kontrolę nad formularzami, galeriami, newsletterami. Osobom odpowiedzialnym za opiekę nad stroną przyznawane są uprawnienia, które pozwalają np. jedynie na wprowadzanie treści, akceptacje tych treści i umieszczanie jej w strukturze witryny, tworzenie od podstaw rozbudowanych formularzy umożliwiających interakcję z użytkownikiem, czy też umieszczanie multimediów.

Wdrażany przez nas CMS Joomla jest potężnym systemem wspieranym przez programistów z całego świata. CMS Joomla dystrybuowany jest na licencji GNU GPL, co daję swobodę użycia go w projektach komercyjnych.
W ramach wdrożenia systemu Joomla oferujemy:

1.Wykonanie szaty graficznej według oczekiwań i zaleceń klienta, integracje tej szaty z silnikiem systemu ( kodowanie szablonu joomla)
2.Instalację systemu na wskazanym serwerze (lub serwerze Rabanet)
3.Konfigurację systemu zgodnie z potrzebami klienta
4.Instalację dodatkowych modułów i komponentów ( w tym dokonanie zmian w kodzie)
5.Wdrożenie do 20 pozycji treści w cenie projektu.
6.Naukę obsługi systemu 5 godzin
7.Wsparcie techniczne przez okres 3 miesięcy od realizacji projektu ( kopie bezpieczeństwa, aktualizacje systemu )
8. Udzielamy 20% zniżki na usługi SEO pozycjonowanie dla wdrażanych przez nas CMS WordPress
Zalety systemów WordPress CMS open source

1.Wspierany i rozwijany przez rzeszę programistów. Firma może zrezygnować ze współpracy i zawsze znajdzie ze strony konkurencji (W przypadku systemów autorskich jesteśmy związani do końca z jedną firmą)
2.Luki w bezpieczeństwie są szybko wykrywane i niwelowane przez instalację odpowiednich „łat”
3.Systemy WordPress są testowane przez tysiące użytkowników na całym świecie
4.Systemy Joomla open source są łatwe w administracji co jest szczególnie ważne, w przypadku gdy dział IT firmy zatrudnia mało pracowników (do administracji wystarczą umiejętności obsługi edytora tekstów Microsoft Word)