Pozycjonowanie stron www

Coraz więcej firm decyduje się na promocję własnej strony www przez pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych Wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania np: www.google.pl, bing.com zapewniają bezpośrednie dotarcie zainteresowanych potencjalnych Klientów do Państwa oferty.

Pozycjonowanie to proces składający się z szeregu działań zmierzających do wypromowania strony internetowej – wprowadzeniu jej na jak najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwarek internetowych, według wybranych słów kluczowych, czyli pojedynczych wyrazów lub fraz składających się z kilku wyrazów np: Pozycjonowanie Konin określających przedmiot działalności firmy lub jej produkty i usługi.

Proces pozycjonowania składa się z kilku etapów:

Etap pierwszy to analiza słów kluczowych.

Etap drugi skutecznego Pozycjonowania jest to odpowiednie przygotowanie kodu i treści strony internetowej pod kątem wybranych słów kluczowych i wymagań wyszukiwarek. W trakcie tego etapu (optymalizacji) usunięte zostają błędy i problemy związane z odnalezieniem strony w wyszukiwarkach internetowych.

Kolejne etapy procesu pozycjonowania wiążą się ze stopniowym wprowadzaniem strony internetowej Klienta do pierwszej dziesiątki wyników wyszukiwania. Wspólnie z klientem ustalamy strategię działań SEO, budżet i sposób rozliczania za realizowane zadania.

Pozycjonowanie zapewni Państwu zwiększenie odpowiedzialności strony internetowej, a przez to pozyskanie nowych Klientów bezpośrednio zainteresowanych Państwa produktami.

Pozycjonowanie jest o wiele skuteczniejszą metodą promocji strony internetowej (firmy) niż zgłoszenie jej do katalogów branżowych lub ogólnych katalogów firm takich jak: Panorama Firm lub Polskie Książki Telefoniczne, ponieważ obecnie większość Internautów poszukuje informacji biznesowej w wyszukiwarkach internetowych, a nie w archaicznych periodykach typu książka telefoniczna, Panorama Firm, prasa.

Klient, który korzysta z usługi pozycjonowanie otrzymuje raz w miesiącu raport składający się z monitoringu pozycji oraz zakresu prac. Prosimy zapoznać się z pytaniami dotyczącymi pozycjonowania stron przez firmę Rabanet.

Ceny ustalane są indywidualnie. Umowa zawierana jest na określony – ustalony wspólnie z klientem okres czasu z możliwością wypowiedzenia z miesięcznym wyprzedzeniem.

Co zyskujesz?

Bezpłatną analizę słów kluczowych

Bezpłatną wycenę słów kluczowych

Comiesięczny bezpłatny raport z usług SEO

Opłaty pobieramy w zależności od rodzaju świadczonych usług SEO

Koniecznie zapoznaj się z Regulaminem usług – Pytaniami Klientów lub sam zapytaj o szczegóły