Tworzenie stron www

Oferujemy kompleksowe tworzenie stron internetowych. Rejestrujemy domeny internetowe i udostępniamy profesjonalny hosting, Tworzymy szablony graficzne i wdrażamy systemy CMS. Nawet najprostsze wizytówki firmowe mogą być zarządzane przez właściciela strony internetowej.

Etapy tworzenia strony www przez rabanet.pl

1. Spotkanie z klientem (zapoznanie się z oczekiwaniami klienta, tematyką serwisu, określenie grupy docelowej ).

2. Przygotowanie projektu graficznego witryny z wykorzystaniem materiałów klienta lub własnych. Analiza i ocena projektu przez klienta.

3. Przygotowanie szablonu strony w formacie html i css

4. Programowanie strony www.

5. Testowanie strony przez klienta

6. Przekazanie strony wraz z dokumentacją i plikami źródłowymi na płycie lub instalacja na wskazanym serwerze.

7. Pozycjonowanie Państwa strony (opcjonalnie)

Czas realizacji od 14 dni roboczych. Czas realizacji całego projektu uzależniony jest od stopnia skomplikowania przyszłej witryny. Proste wizytówki realizujemy wciagu 3 dni roboczych.

Strony internetowe tworzymy w oparciu o dwa CMS – systemy zarządzania treścią Joomla i WordPress. Na życzenie klienta możemy wdrożyć dowolne inne oprogramowanie służące do zarządzania zawartością stron www, lub przygotować wycenę wykonania strony www z wykorzystaniem autorskiego systemu CMS. Wybór systemu zależy w dużej mierze od budżetu i oczekiwań z Państwa strony. Dlaczego Joomla i WordPress? Zapraszam do lektury naszego firmowego bloga.

Ceny ustalane są indywidualnie.

*Dla klientów, którzy zdecydują się na wybór jednego z pakietów oferujemy hosting** stron w atrakcyjnych cenach oraz rejestrację wybranej domeny.

** Hosting – Każda strona www, żeby mogła być widoczna dla użytkowników Internetu musi zostać umieszczona na serwerze – komputerze podłączonym do Internetu z zainstalowanym oprogramowaniem umożliwiającym min utrzymanie stron internetowych.